top of page

Spiritüel Enerjiler Okulu; enerjizm.com

Spiritüel Enerji Okulu'nda bir çok farklı konu bulabilirsiniz özellikle Şifa ve Şifacılık Konusunda fazlasıyla kendinizi geliştirebilirsiniz. Yaşamınızda kendinize farklılık oluşturabilir ve rahatça kendi donanımlarınızı arttırıp kendi kendinize yeterlilik sağlayabilirsiniz. Fazlasıyla donanım ve araç sağlayıp, fazlasıyla hayat kurtaran hayat dolu bilgiler edinebilirsiniz.

Şifacılık kadar temiz bir olgu yoktur ve şifa kadar. İnsanlara bir şeyler verebilmenin ne olursa olsun bir yolunu bulup insanlara bir şeyler verebilmenin hatrı kadar üst bir şey yoktur. Bu yüzden eğitim istediğinizde "balık ve balık tutma eğitimi" eğitimini vermenin yolunu buldum kendimce. Fazlasıyla iyi niyetin zayıf gibi gözüksede Dünya'da ki en büyük güç olduğuna hepimiz özümüzde hem fikiriz çünkü Dünya'yı iyi niyet kurtarır.

Gelelim temizliğin, saflığın, duruluğun ve tazeliğin kolay kirlenip bozulabileceğinin anlamına bazen çoğunluğun dediği zorunlu bir anlamla doğrudur. Çünkü çoğunluğun hepsi yanlış olsada doğrunun üstünde boy gösterdiği gibi yalandan da olsa doğru olduğudur. Çünkü her dönem ve çağda olduğu gibi Dünya'da çirkinlikler vardır. Fakat temizlik, saflık, duruluk ve tazelik kadar zengin, koruyucu ve üstün bir şey yoktur realizmde. Herşey iyi niyet, saflık, temizlik, duruluk ve tazelik içindir. Her şey iyilik içindir ve çocukça yaşasın iyilik diyebiliyorsak ne mutlu bize! Herşey güzellikler içindir, hak içindir, gönlümüz ve bizim içindir.

Hayata bir kere geliyoruz, yaşamı yaşarken anlayamayacaksak eğer bir anlamı yok. Bu yüzden şifacılık dışında da bir çok şey kazanacaksınız. Uyumlama ve çalışmalardan sonra titreşim seviyeniz yükseldikten sonra kendi kendinizi hızla şifalayacak ve potansiyel hastalıklarınızdan arınacaksınız veya zenginliğe dönüştüreceksiniz. Enerji Bilimi'nin, Şifanın ve Eğitimlerin Yaşam Gücü Özlerinden olduğunu hatırlatmak istiyorum. Zenginlik zor bir şey değildir fakat fakirliğinizden rahatsızlık duyuyorsanız enerjizm.com yani Spiritüel Enerjiler Okulu'nda bunun çaresinin sabırla çok kısa bir sürede bulabilir ve kendinizi ve hayatınızda hak eden ilgili kişileri bu konuda çok rahat şifalayabilirsiniz. İletişim problemi yaşıyorsanız eğer bunun sebep sonuçlarını ve şifasını bu okulda bulabilirsiniz. Bu okulda daha bir çok şey bulabilirsiniz.

Görsel Estetik konusuna gelirsek eğer dudaklarım neden dolgun değil diye düşünüyorsanız bunun zor bir şey olmadığını ve rahatlıkla dolgunlaştırabileceğinizi bilmelisiniz. Sağlıklı, sıhhatli ve huzurlu uzun ömür istiyorsanız eğer kendinizi arındırmayı bilmelisiniz. Daha bir çok konuda size yardım edebilirim. Hayatta hiç kimse bir diğerinden üstün değildir hak ve eşitlik olarak. Üst insan değiliz fakat hepimizin üst insanlık potansiyeli vardır. Bir de daha tecrübeli ve potansiyellerini daha fazla kullanan insanlar vardır bunlar ise kim olduğumuz ile ilgilidir. Hayatta bazı şeyler değişmez fakat bizden daha tecrübeli insanları örnek alıp kendimizi en azından sürekli geliştirmeliyiz. Çocuklar, büyükler, ihtiyarlar, pandoranın kutuları, kadınlar ve erkekler, liderler, şifacılar, temizler ve şer olan insanlar... Herkes ile eşitizdir. Fakat herkesin bir davranışı ve istatistiği vardır kendinde ne kadar büyük, iyi ve önemli işler yaptık gibi, çocuklarda veya bebeklerde yaşamı anlamlandırmaya başladıklarında kişilikleri ve karakterleri oturmaya başlar. Değerler ise her daim en üst sınırlardır ve ne kadar değerlerimiz yüksek ise o kadar değerliyizdir. Kimseye zararımız yoksa yine değerliyizdir. İşe yarıyorsak değerliyizdir. İyi niyetliysek değerliyizdir. Temizsek kirletmeye maruz kalacak kadar değerli olabiliyoruz ki sorun tam olarak burada başlıyor bu dünya da anlaşmazlık ve saygısızlık konularında. Bu yüzden iyi niyet ve değerler dünyayı kurtarmamıza yardım edebilecek yegane anahtarlardır. Kendimizi koruyabilmek kadar güzel bir şey yoktur ve yapılması gereken neyse o yapılmalıdır. Aksi takdirde eksiklik ve karışıklık çıkar. Bunun için her daim doğru düşünüp doğru hareket etmeliyiz. Bu sayede rahatlıkla ne yapılması gerekiyorsa yapabiliriz.

 

Neyse...

***Komisyonerlik yaparak bana yardım edebilirsiniz. (%50)

*** Spiritüel Grubuma üye olmak isterseniz, bana mail yolu ile ulaşın ***

Ben
Turuncu Fötrlü Kız
bottom of page