top of page
Renkli Digart Figür, Birey

 

 

 

Doğrulama

Doğrulama istenilen bir şeyi en başta zihnimizde ve daha sonrada enerji alanımızda doğrulamak ve doğal hale getirmektir. Örnek vermek gerekirse, "Ben Zenginim", "Ben Sağlıklıyım", "Ben Güçlüyüm, Kuvvetliyim, Sağlamım ve Kudretliyim" vb örnekler çoğaltılabilir. Doğrulamada ilk önce özne ve sonra arzularımız ile fiil gelir. Çekim Yasası bu konuda da geçerlidir ve fazlasıyla yer sahibidir. Doğrulama benzeri konular, kodlama, normalleme vb. bir kaç konu daha vardır fakat terimsel ve konusal açıdan farklılıklar gösterirler. Ama en genel geçeri doğrulamaktır. Doğrulama tekrar sayıları 3,11,21,28,40,41dir genelde 41,41 tekrar edilir her biri en azından fakat bu ise doğal bir çapa oluşumu demektir ve bu çapa zengin ve güçlü bir çapadır. 3 adet 41 tekrar güçlü bir çapa için yeterlidir. Bunlar zorunlu ve yön veren kısa ve 1-2 cümlelik çapalardır. Bu kısa çapaları 3 tekrar ile aktive edebiliriz. Bunlar dışında aşırı zengin ve daha güçlü çapalar için ve paragraf tarzında çok cümleli mantıksal çapalar hazırlamalıyız. Bu ise vakit ayırıp 41 gün en az 3 veya 11 tekrardan doğrulama çapamız hazır hale gelir. 41 günden sonra ise tek okunuş veya 3 okuma doğrulama çapamızı harekete geçirir. Doğrulama Çapası ise çeşitli enerji alanlarında aktivasyon sağlayamak suretiyle yer bulurlar. İlgili kişilerde de tam hayırla ve tam hayrımıza aktive edilirler ve ruhsal ve evrensel düzende kesinlikle fazlasıyla yer bulurlar. Bazı çapalar uzun yıllar bozulmaz bu da yaptığınız doğrulamaya verdiğiniz değer ile ilgilidir. Ses Titreşimi ve İç Ses Tireşimi temellidir ve bu da sessel majik etki merkezlidir de anlamına gelir. Çekim Yasası içerir. Zihinsel ve Akılsal Etki içerir. Bunlar dışında ise yazısal etki içerir. Fazlasıyla etki eklenebilir. Ve daha bir çok etkisel, yöntemsel ve tekniksel zenginliğe sahiptir. En can alıcı etkilerinden biri ise iknasal etkidir yani özümüz ile inanç birleşimi mükemmel sinerjik rezonanstır özü. Bütün bunlar ise fazlasıyla kabiliyetli ve etkilidir anlamına gelir Doğrulamak Olgusu.

Kendinden İstemek

Şimdi sizlere mükemmel bir sır vereceğim. Kendinizden istemek... Biraz üzerinde düşünelim; kendimizle iletişimimizin ne kadar önemli olduğuyla ilgili... Birincisi her öğretide olduğu gibi önce kendini bil veya kendini çok iyi tanı diye bir öneri ve öğüt vardır. Bu konunun kendimizin farkında olmak ile ilgili olduğu doğrudur. Kendimizin farkında olursak eğer kendimizi iyi bilir ve iletişim konusunda bir hataya düşmeyiz. Herkesin kesinlikle dönem dönem iletişim açığı vardır. Bu iletişim açığını örnek vermek gerekirse eğer mesela ayna koruma küresi ile kapatmaya çalıştık saldırılar ve psişe atakları ile ilgili veya işitsel düşünen insanlarla ilgili; fakat bu seferde iletişim kurduğumuz insanlar ile iletişimimizde problem çıkabiliyor daha doğrusu zayıflıyor birazda olsa. Bu sebepten ötürü kendimizi bilmek çok önemlidir, kendimizi bildiğimiz vakit kendimizle ilgili farkındalığımız her zaman yüksek seviyelerde yaşarız. Başkalarına saygı gösteririz ve kendimizle ilgili genelde kafa karışıklığı yaşamayız; kendimizle ilgili kafa karışıklığı yaşamadığımız gibi özgüvenimiz yükselir her geçen gün ve her kendimizin bilincinde olduğumuz gün ki bu sürekli bir durumdur; bir müddet sonra ne istediğimizi biliriz ve bu da bize kendimiz ile ilgili hata yapmama payı ve kendimiz olma özgürlüğü verir. Ayrıca kendimizi korur ve genelde bu durum bize ömür boyu gelişim sağlar. Neyse konuyu fazla uzatmadan size kendimizden; kendi zihnimizden veya kendi psişemizden istemeyi anlatacağım. Bu sayede neleri aşabileceğinizi ve neler geliştirebileceğinizi veya bir çok problemi çözüp nasıl aşacağınızı anlayacaksınız. 

Sizlere şimdi bir kaç teknik yazacağım. Bu teknikler başlı başına kesin etkili olmakla beraber kesinlikle sonuca ulaştırır. Birinci tekniğimiz dilek kipleri. Dilek kiplerini genelde iyiye kullanarak ister ve sonuca er ya da geç ulaşırız. Dilek kiplerinde de ne istediğimiz çok önemlidir ve hayırla istemek çok önemlidir yani temiz ve iyi niyetle... Çünkü her insanın ve doğanın belirli kanunlara tabiiliği vardır. Kötülük eden kötülük bulur ki bu bizim bahsettiğimiz konu ruhsal bir konu olduğundan Allah muhafaza; sonuçları çok ağır olabilir. Dilek kiplerini kullandığımızda genelde bütün ruhsal özelliklerimizden yararlanır ve optimum şekilde bütün dua gücümüzü kullanırız. Dilek kiplerine örnek vermek gerekirse eğer "iyi niyete bağlı kalsınlar!"

Dilek kipleri dışında kendimizden yani kendimize bakarak veya kendimizi baz alarak istemek vardır. Örnek vermek gerekirse şu konuda çözüm üreteyim veya şu konu hakkında tecrübeleneyim veya bilgileneyim. Bu tarz örnekler genel kullanımdır. Birde bir kaç teknik daha yazacağım sizlere fakat öncesinde sizlere şu son konuyu biraz daha açacağım. Başka bir konu daha doğrusu alt konu; psişemizden istemek veya bilinçaltımızdan istemek. Yine örnek vermek gerekirse şu konu hakkında tarafsız düşüneyim veya şu kişi hakkında şu özelliğini tam ve kesin şekilde anlayayım; gibi... Burada ya kendimize bakarız ya da zihinsel beden veya bilinçaltımızı baz alarak kendimize bakarız, yani bilinçaltımıza bakarız. Birde zihnimizden eğitim istemek veya akıl arttırmak için istemek vardır. Direkt kendinizden istemek için ise önerebileceğim şey temiz bir konuda temiz bir dilek dilemektir kendinizden. 

Birde örnek vermek gerekirse eğer dua ile kendiniz için istemektir. Bu arada dilek kipleride duadır fakat dua etmenin binbir çeşidi vardır. Dua ederek bunalımlarınızı ömrünüz boyunca görüp geçireceğiniz psikolojik sıkıntılarınız için kendinize has bir yöntem bulmak için istemektir; bilinçli veya bilinçsiz yeterlilikte... Ve bir tüyo daha kendinize ait kendinize has mükemmel düşünsel sistematikler isteyin. Biraz kısa kesiyorum fakat bu kadarı yeterli gibi geldi bana ve bu konular hakkında biraz düşünün.

Birde fazla uzatmadan bir teknik ve yöntem göstereceğim. Çakralarımızdan istemek. Biraz açmak gerekirse bir örnek ile "Sevgili Taç Çakram; yeni öneriler ve insan ilişkilerimde çözümler üret ve bir müddet sonra bilincime çıksın!" gibi, bu örnekleri çoğaltabiliriz....

Kendinize ve Başkalarına Koruma Yapmak

Merhabalar, kendinizi psişik atak ve saldırılardan korumak için ki eğer bu tarz bir tehlike içinde iseniz özellikle ataklar genelde belirgindir ve duyular dışı algıları gelişmiş ve açık insanlar psişik atakları fazlasıyla algılar. Özellikle de saldırgan, bencil, kaba, barbar veya itici, yabani vb zayıf ve negatif, zararlı insanlar ile iletişime geçtiğimizde. Bu bir topluluk olabilir, bir mesken olabilir veya benzer şekilde bir konuya maruz kalma durumu olabilir. Bu tarz durumlarda kendimize yapacağımız günlük, rutin bir kaç dakikalık çalışma ile veya çalışmalar ile kendimizi koruyabiliriz. Sıkıntıyı tam kesmek için farklı yöntemlere ihtiyaç duysakta bu tarz sıkıntılarda bu yöntem ya bizi tam sakin ve huzurlu kılar ya da saldırı seviyesinde ise saldırıları büyük oranda engeller. Bir müddet sonra da bize verdiği huzurdan dolayı sıkıntımızın hafifleyerek kesilmesi normaldir. Genelde kendi içimizde iyi niyet göstererek anlayışsız psişelerle ilgili kendimizden fedakarlık yapmacağız ve kendi içimizde yıkıcı bir şey olan kendimize ezikliği kabul etmemek adına çünkü bazı negatif insanlar fazlasıyla inatçı olabilirler. Bu arada zayıf oldukları halde inatçı olmaları sebebi ile ve ben zaafiyetimi güce dönüştürüyorum tarzında benzer inançlardan ötürü zarar verebilirler. Konuyu sanırım anlamışsınızdır. Hepimizin başımıza gelmiştir en az bir veya iki kere. Örnek vermek gerekirse bazı insanlarda da enerjimiz düşer. Bu enerji vampirlerine karşı da etkilidir bu yazacağım teknik ve yöntem.

 

Konuyu fazla uzatmadan hemen teknikleri yazacağım. Birincisi 3 metre çapında merkezinde bulunduğumuz beyaz bir koruma küresi hayal edeceğiz yaklaşık 2-3 dakika kadar. Sonraları sürekli her gün yaptıkça 10 saniyeye kadar sürebilir. İhtiyaç duydukçada 10-15 saniye kadar arada bir günlük çalışmamızın dışında imgeleyebiliriz bu beyaz koruma küremizi. Bu küremizi güçlendirip yenileyeceğimiz anlamına gelir. Beyaz yerine koruma için bir de mor ve mavi rengin korumada etkili olduğunu biliyorum. Özelliklede mor ve laciverte yakın koyu mavi. Birde sevgi küresi hazırlamamız gerekmektedir sizi sevmeleri için. Sevginin dönüştürücü ve problem çözücü etkisi. Sevgi küresini de yine 3 metre çapında tam merkezimizde bulunduğumuz şekilde hayal gücünüzle 2-3 dakika hayal edebilirsiniz.

Birde size bir önerim var, her gün 2-3 dakika yapmak istemeyebilirsiniz doğal şekilde içinde bulunduğumuz durumdan ötürü ve enerji vampirliğine maruz kalmanın doğası gereği o zaman hergün gün içerisinde ara ara 15-20 saniye bu çalışmaları yapıp bir de bu çalışmalar için dua okumamız gerekebilir. Dua okuyunca daha fazla etkili koruyabilir fakat size önerim dua ile yapacaksanız rutin şekilde öncesinde ilk çalışmanızı 5 dakika kadar hayal gücünüz ile sürdürmenizi öneririm. Bu dualarınızı daha etkili hale getirir. Bu arada dualarınızın zayıf olduğu düşüncesi varsa veya belirli bir sıkıntılı bir durum yaşıyorsanız; imgeleme kesin çözümdür.

Güzel yaşamlar dileği ile hepimize...

Uzun Yaşam Üzerine

Uzun Yaşam üzerine çok şey yazabilirim fakat laf salatası yapmaktansa özet geçmek istiyorum her zaman ki gibi biliyorsunuz pratik zeka yani sonuçlar her zaman önemlidir. Adı üstünde zaten sonuçlar bunlar, insanoğlunun senelerce elde ettiği sonuçlar tecrübelerinin karşısında...

Birincisi ve herşeyden önemlisi istemek. İsteyerek zihninizi ve kendinizi programlayabilirsiniz ve niyetler oluşturabilirsiniz bu şekilde. İstedikten sonra niyetlenmek önemlidir. Niyetlenmek konusu üzerinde sonra yazacağım. Nasıl isteyebiliriz önemli konulardan biri de bu. En önce dua ile Büyük Yaratıcıdan isteyebiliriz. En kesitrme ve en kesin yöntemde budur. Dua... Dua ile isteyebileceğiniz gibi olgusal dualar ile de isteyebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse beslenmenize ve sağlığınıza dikkat etmek gibi. Beslenmenize ve sağlığınıza dikkat ettikten sonra  şifa konusu da çok önemlidir. Dikkatli bir yaşam sürmek ve spiritüel enerjilerle düzenli kendimizi arındırmak... Spiritüel enerjiler ile kendimizi güçlendirmek. Dua ile kendimizi güçlendirmek ve arınmak, saflaşmak. Genç kalmanın formülleri ise; kök hücre merkezlerini ve ilgili bölgeleri saf, aktif ve sağlıklı tutmak önemlidir. Bu bize sürekli yenilenme imkanı verir. Bunlar dışında büyüme hormonu bir müddet sonra durur gibi çalışıyor diye biliyorum daha doğrusu minimumda çalışıyor. Bu konu da çok önemlidir. Büyüme hormonunu şifa enerjileri ile aktive etmek. Şifa enerjileri ile aktive etmek ve ilgili bütün bölgeleri enerji bedende ki ilgili bütün bölgeleri arındırmak ve aktive etmek. Bunu fazla abartmamak gerekir Allah muhafaza çenemiz veya burnumuz fazla uzayabilir. Bunun yerine optimum şekilde hareket etmek gereklidir. Cilt Bakımı ise zihinsel şekilde ve kendimizi algılamamızda bize yardım eder. Cilt; güzelliğin, estetiğin en büyük sırlarındandır. Cildimiz mükemmel ise genelde alıcımız fazladır ve kendimizi güzel algılarız. Birde DNA Aktivasyonları var. Gençlik Genlerimiz. Bu konuda da gençlik bakımı bize fazlasıyla yarar sağlayabilir. Bu konuda da Gençlik Aktivasyonu uyumlamaları etkilidirler. Bu uyumlamalardan edinebilirsiniz. Bu sayede daha geç yaşlanırsınız ve daha genç kalırsınız. Veya reiki, shamballa veya zeus şifa sistemleri ile genel kodlar kullanabilirsiniz. Bir de benim şimdiye kadar bu konuda içsel araştırmalarımda dilek dileme yöntemlerinin etkin yöntemler olduğunu anladım. Dilek kipleri bir yana dilek çalışmaları. Özellikle de mum konusu önemlidir. Ruhsal yardımcılar eğer iyi bir insan iseniz kesinlikle kazaları ve belaları engelleyebiliyorlar. Bir de genç insanların maruz kaldığı özel bir durum var o da kıskançlık olguları.. Gizli kıskançlık veya açık kıskançlık; Allah muhafaza aşağılık kompleksi bile yaratabilir bu tarz konular. Biliyorsunuz genç insanlarda genelde güzellik algıları fazla gelişmiştir. Kendilerine değer verirler genelde. Geç yaşlanan insanlardan bahsediyorum, bu tabir daha doğru. 

Birde farklı bir tüyo vereceğim temiz atmosferde yaşamak. Bu gençlik konusu veya uzun yaşam konusu dönem dönem moda oluyor insanlar arasında veya insanların kendi gündemlerinde. Bildiğim kadarıyla insanoğlu asırlardır uzun yaşamın sırrını arıyor. Fakat 20. YY itibari ile yaşam ortalaması yaş bakımından düşüyor insanoğlunda. İşin aslı hayvanlara da etki ediyor bu konu. Neyse....

Bilimin bu konuda ki katkılarına gelecek olursak özellikle genetik kategorisinde ve gastronomi kategorisinde fazlasını insanlığa katmıştır. Bilimde bir çözümdür fakat çiplere karşıyım ve saf doğallıktan yanayım.

Birde özel etkiler var; büyüler veya tılsımlar. Bir de antlaşmalar var. Büyü ve şeytan antlaşmaları tehlikelidir. Fakat yazı ile dua etkili olabilir. Dilek ve dua konusuna denk geliyor bu da. Genelde yazı yazmak sözlü duanın en az 10 katı en fazla da 40 katı kadar etkilidir diye bir bilgiye sahibim. Bu da ne kadar doğru aslında onu da tam bilmiyorum fakat yazarak öğrenmek okuyarak öğrenmenin en az 3 katı kadar etkili olduğu dergilerde ve gazetelerin ilgili sayfalarında dönem dönem yer almıştı. Neyse önemli olan inanç konusudur. Bir de inanç konusu var. Uzun yaşayacağınıza inanmak. Uzun yaşayacağınıza inanırsanız umulur ki uzun yaşarsınız. İnanç sizin ibadetiniz gibi bir şeydir, derecedir inanç geliştirmek. Zihinsel şekilde derece açmaktır inanç geliştirmek. Geliştirdiğiniz inançlar sizi anlatır ve o inançlara göre yaşarsınız. Ruhsal yardımcılarınız hep bu inançlara göre hareket eder. Mükemmelliyetçilik konusundan konuşalım biraz. Psikologlara göre mükemmel olamayız mükemmelliyetçilikte hastalıklı bir konudur. Fakat mükemmellinizi tasarlayabilirsiniz. Fakat herşeyden önce kendinizi tanımalı ve bilmelisiniz. Bu sayede kendinize rol model oluşturabilirsiniz. Size etkilide bir psikolojik sır vermek istiyorum; "bir fotoğrafa sürekli bakarsanız, sonunda o fotoğrafa dönüşürsünüz" veya "bir şeye uzun süre bakarsanız sonunda o şeye dönüşürsünüz". 

Birde hatırlamak lazım kargaları... Kinciler ve 900 sene yaşıyorlar... Fakat onların yapısı ve normali bu... Biz insanız ve bizim misyonumuz ve vizyonumuz farklı; iyi niyete bağlı yaşamak. Çünkü ilk insanlar Havva Annemiz ile Adem Babamız peygamberlerdi.

Neyse biz konumuza geri dönelim.. En önemli sırlardan biri spiritüel enerjiler ile her gün düzenli arınmak. Bu sayede geç yaşlanır ve uzun yaşayabilirsiniz. Günlük rutininiz haline getirin. Günlük 15-20 dakika fazla değil. Aradaki farkı anladıktan sonra bana teşekkür edeceksiniz. Yani işin özeti çok iyi ve uslu bir çocuk olursanız belki şirinleri bile görebilirsiniz. :) Belki de 100 yaşın üstünde yaşabilirsiniz. 100 yaş ve üzeri Türkiye'de 2024 verilerine göre BeşbinYediyüz küsür kadar. Dünyada ise 36bin civarı bir sayı var yüz ve üstü yaşayan insanlar ile ilgili. Boş durmayın sürekli okuyun ve kendinizi geliştirin ve sosyalleşin. En önemli konuda budur hem genç tutar hem de yaşamınızı dolu dolu yaşamanızı sağlar. 

 

Ömür Boyu Ruhsal Gelişim

Kendi sevaplarınızın aynısından annenize veya ailenize ayrı ayrı hediye edebilirsiniz. Yaşam boyu için ise bunu sürekli gerçekleştirebilirsiniz. Bu arınmanıza ve çeşitli zenginliklerin sizde aktive edilmesini sağlayacaktır. Dua eder gibi her gün bir defa... Bu yöntemi çoğaltıp, geliştirebilirsiniz. Kutsal kitap derecesi için veya iyilik derecesi veya sevgi derecesi için. Fakat sevapların içinde her şey vardır. Bu en kolay ruhsal gelişim yöntemlerinden ve en etkili ruhsal gelişim yöntemlerinden biridir. İslam ve diğer ilahi dinlerde bu vardır ve ilahi dinlerde önemli konulardan biri sonuçtur. Sonuçlar üzerinden düşünmek veya tecrübe edilmiş şeyleri gerçekleştirmek. Burada aslında anlatmak istediğim pratikliğe dikkat çekmeleridir ilahi dinlerin ve diğer dinlerin. Özellikle dilek kipleri fazlasıyla etkilidir ve dilek gücünüzü ve dua gücünüzü fazlasıyla yükseltir bu sır veya yöntem. Sizlere ailem için hediyem olsun. Özellikle de annem ve babam için. İyi niyete kullanın gücünüzü. Başka bir şey istemiyorum ve sorumluluk kabul etmiyorum. Birde sevgi derecelerinizin ve koşulsuz sevgi enerjilerinizin aynılarından hediye edebilirsiniz ailenizin üyelerine o zaman reddedilmezliği yaşayabilirsiniz iyi niyetin asaletiyle. Lütfen iyiye kullanın, dediğim gibi sorumluluk kabul etmiyorum. Yüksek imanın ve yüksek gücün sorumluluğu da yüksek olur. Zaten bir müddet sonra huzurla ve problemsiz şekilde yaşamınıza devam edeceksiniz. Herşeyin gönlümüzce yaşanması ve gerçekleşmesi dileği ile. Birde ruhsal kontrol üzerine ve özellikle doğu felsefesi üzerine biraz araştırın. Bu dünya da amaç anlayacağınız üzere ruhsal kontroldür. Özellikle zayıflıklardan uzak durmak ve haz alamamak, istememe ve rahatsız olmak ve ayrıca her konu da kontrol uzmanı olmak gibi bir şey. Orucu da iyi anlayabilmelisiniz. Bunlar dışında çok zayıf hissediyorsansız kendinizi ve fazla zorlanıyorsanız yöntem üretebilir stratejik yöntem üretebilirsiniz bu konu ile ilgili veya bir psikolog danışman edinip bir iki sene kadar ego kontrolü üstünde yardım alabilirsiniz. Fakat en etkili yöntem iyi niyete bağlı kalmak ve bol bol dua okumaktır.

 

Konu ile ilgili bir şey belirtmek istiyorum. Arınma konusu, bu şekilde hediye etme yöntemini kullanarak uzun bir süre arınma dönemi atlatabilirsiniz. Bu arınma çok güçlü bir arınmadır. Bu şekilde arınırken semptomlar yaşayabilirsiniz. Bu sebepten ötürü sakin ve huzurlu kalmaya çalışın. Özellikle fazla fazla sevgi derecesi hediye edebilirsiniz. Özellikle sevgi derecesi hediyeleri istiyorum sizden. Bu arada iman gücü, imanımızın aynısından da hediye edebilirsiniz. Bu ayrı bir konu fakat ne kadar doğru tartışılır. Tam hayırla imanınızın aynısından hediye edebilirsiniz ailenize. Bu yöntem de fazlasıyla iman gücü oluşturup arınmanıza yardım eder ve aşırı yüksek dua gücü verir. Kendinize şaşıracaksınız. Semptom yaşamamak için sakin kalın ve nefes egzersizleri ve tekniklerini araştırıp öğrenin. Öfkenme ihtimaliniz var çünkü negatif ve zararlı enerji ve kodlar sizden çıkarken etki gösterebilirler. Derinden arınacağınıza eminim. Herşeyin gönlümüzce gerçekleşmesi ve gönlümüzce yaşanması dileği ile he bir de her hediyenizin karşılığında iyi niyetle bir şey isteyebilirsiniz. Son derece etkili olduğuna eminim. Hatırlayalım kötü niyet kötü kader doğurur.

 

Bu arada bir yöntem daha göstereceğim dilek kipi veya dua ile her hediye ettiğinizde onunda sevaplarının aynısının size hediye edilmesi için muhatap aldığınız kişi ile veya ailenizden biri ile anlaşın. Bu şekilde daha güçlü bir hale gelebilirsiniz. 

 

Sizleri çok seviyorum...

Yüksek Şifa ile Gece Uykumuzda Doğal Şekilde Şifalanmak

Merhabalar arkadaşlar... Bu yazımda sizlere kıyamete kadar sürecek bir çalışmamdan bahsedeceğim. Yüksek Şifa insanın kendisinde vardır. Genelde ruhsal beden ile kendimizi veya istediğimiz bir konuyu şifalayabiliriz kendimiz ile ilgili. Birde son zamanlarda anlamaya çalıştığım Yaradan'ın şifa ve çare isimleri ile oluşturduğu Yüksek Şifa var. Makro Yüksek Şifa da diyebiliriz. Tam araştıramadım fakat kendi çalışma ve araştırmalarımı yapacağım. Birşeyler buldukça bir dosyaya kaydediyorum. Neyse...

Yüksek Şifa diye bahsettiğim konu nur enerjilerine yakın yüksek titreşimli beyaz renkli yüksek bir enerjidir. Bunun uyumlamasını hazırladım fakat daha hala aktive edemedim. Neyse yaptığım çalışmadan bahsedeceğim.

Yüksek Şifa ile her uykuya daldığımızda kabul ettiğimiz takdirde niyetle veya kendi içimizde uykumuz boyunca fiziksel bedenlerimiz ve enerji bedenlerimiz şifalanıyor. Bu çalışma kıyamete kadar sürecek ve bütün yaşayan insanlara açıktır. Çalışmayı her gece veya ihtiyaç duydukça kabul edebilirsiniz. Yüksek Titreşimli enerjiler özellikle enerji bedenimizi arındırır. Ben kendi yaptığım çalışmayı her gece kabul ediyorum ve sabahları aşırı rahat ve huzurlu uyanmaya başladım. Bu çalışmayı kabul edin fakat birde gece uyumadan önce dua edebilirsiniz. Uyku zaten şifadır ve uykuda şifalanırız. Eğer uykunuzu aldıktan sonra yorgun veya rahatsız uyanıyorsanız bir problem var demektir. Normal uykuyla şifalanmak için sağlıklı, huzurlu, derin ve bol şifalı bir uyku uyumak için dua edebilir veya niyet edebilirsiniz.

Bu arada yaptığım çalışmayı kabul ettiğiniz takdirde enerji bedeninizde ki bütün negatifler ve zararlı enerjiler serbest kalıp dönüşecektir. Fazlasıyla titreşimleriniz artacak ve özünüz güçlenecektir. 

Çalışmayı tek sefer her gece kabul edebilirsiniz her uykuya daldığınızda da şifalanırsınız yani gündüz vakti siesta falan yaparsanız yine şifalanırsınız. Niyetimiz; "Muhterem Buğra Çelikbaş tarafından kanalize edilen Yüksek Şifa ile her uykumda arınmayı ve şifalanmayı şu andan itibaren yaşamım boyunca kabul ediyorum!"

veya günlük yapabilirsiniz benzer bir niyetle şifa kabulünü veya her ihtiyaç duyduğunuzda uyuma hazırlığında benim tarafımdan kanalize edilen yüksek şifa enerjisini kabul edebilirsiniz benzer bir niyetle veya kendi niyetiniz ile...

Bol şifalar sizlere ve mutlu uykular ve şifalı uykular ve sağlıklı uykular sizlere...

Niyet ve Niyetlenmek

Merhabalar, niyet üzerine ve niyetlenmek üzerine bir kaç sır verip, kısa bir yazı yazacağım. Niyet etmek her şeyin başlangıcıdır. Aslında niyetlenmeden yapılan şeylerinde bir niyetlenmesi vardır. Genelde enerjimizi niyet etmesekte belirgin ve bilinçlı bir şekilde enerjimizi, zihnimizi o işi yapmak için niyetleriz. Genelde karar alınır ve yapılır niyet etmediğimizde gizli niyetler ile başlarız. Niyetlenmek ise güçlendirmek veya niyeti temiz tutabilmektir. Çünkü niyet yaptığımız olgulara güç verir ve pprogramlar ve olguları da programlayabilir veya bir şekilde tutabiliriz. Temiz niyet biraz budur. Niyet dediğimiz şey zihinsel yapılabilir, anlık gibi. Aklımıza anlık gelmesi yeterlidir. Veya sözlü şekilde yapılabilir. Niyet yaparken saldırı alıyorsak Yaradan'dan niyet içinde isteyebiliriz. Mükemmel olması için. Temiz olması için. İç sesimizle niyetlenebiliriz. Dua ile niyetlenebiliriz. Zihinsel etki ile niyetlenebiliriz. Zihnimiz ile niyetlenebiliriz. Cinselliğimizi niyetleyebiliriz. Bu sır verilmez fakat genelde müslümanlar dua ile ve niyetle yaparlar cinsel ilişkilerini. Size aşık olması için niyetlenin sizi mutlu ve mesut eden insanın size aşık olması için. Sorumluluk karşılığında.

Geçmişte ki olaylara niyet edemediniz mi gelişi güzel ve odaksız mı başladınız veya negatif miydiniz? Sorun yok geçmişin etkisine gireceksiniz demek fakat şimdide de dua edebilirsiniz. Dua ile geçmişinize yardım edebilirsiniz. Şimdi de duanızı okuyabilirsiniz geleceğiniz için. Geçmişle bir probleminiz yoksa geçmiş için gerek yok fakat sıkıntı çekiyorsanız bunu yapabilirsiniz. Hatırlayalım her şeyi aklımız ile çözüyoruz. Neyse; gelecek ile ilgili şimdi oturun ve duanızı okuyun ve niyetleriniz temiz, doğru ve mükemmel kılınsın. Duaları tutmayanlar içinse dua etmek kendileri için kendilerinden istemektir. Duası tutmayanlar için bol bol dua okumanızı öneririm. Özellikle de spiritüel enerjiler ile ilgili ve spiritüel konular ile ilgili hatta kendiniz ve kendinizi programlamak için bol bol dualar okumanızı öneririm. Bir farkındalık oluşturmak isterseniz kendiniz ile ilgili özellikle de duam tutmuyor diye yakınanlardan bahsediyorum dünya da her hangi takip edebileceğiniz bir konuda dua okuyun ve takip edin duanızı. Bu; bu kış bol bol yağmur yağsın diye istemek olabilir veya kar yağmasını istemek olabilir. Hatırlayalım içtenlik ve iyi niyetle her şeyi başarabiliriz. Neyse niyetlenmeye geri dönelim. Bir kaç sır daha yazacağım ve yazımı sonlandıracağım.

Niyetlerinizi güçlendirmek konusu ise "enerji tezahürleri" uyumlaması ile sağlam şekilde niyetlerinizi kat kat güçlendirebilirsiniz. Enerji ile niyet güçlendirmek biraz farklıdır. Tecrübe etmek isterseniz uyumlamayı benden alabilirsiniz yani enerjizm.com'dan. Bu uyumlama aynı zamanda enerji ile dilek kipleriyle tezahür konusunda yardımcıdır. Birde niyet güçlendirmek, başka nasıl güçlendirebiliriz niyetlerimizi bir düşünün. Neyse niyet güçlendirmek konusunda fazla yazaiblirim fakat bol bol okumanızı ve konuyu araştırmanızı öneririm. Göğüsten edilen niyetler, ruhunuz ile edilen daha güçlü niyetler ve niyet çakrasını kullanmak yani üst kalp çakrası... Bu konuları araştırın bakalım bir. Bir de niyetle gerçekleştirmek. O konuda Rus bir yazarımız var tam adını hatırlayamıyorum fakat niyet konusunda kitap araştırması yaparsanız kitabı rahatlıkla bulabilirsiniz. Niyet etmek başlangıç kodu, algoritma ve altyapıdır ve kaynaktır. Niyet ile kendimizi programlayabiliriz. Niyet ile her hangi bir olgudan açığa çıkan enerjiyi programlayabiliriz. 

Şimdi siz neden bu kadar sır paylaşıyorsunuz diye soracaksınız. Size alt yapı hazırlamaya çalışıyorum. Çünkü spiritüel konularda bazılarımız fazla bir bilgi ve alt yapıya sahip değil. Özellikle de ruhsal algıları kapalı salt mantık ve fizik kurallarına bağlı yaşayan insanlar için. Neyse biraz eğlenceli gelmiştir umarım... Sizlere iyi gelişmeler...

Dua ve Dua Formatları

Merhabalar, bu yazımızda dua ve dua formatlarından bahsedeceğim. Dua Yaradan ile iletişimimizdir. Dua ile Yaradan'dan istenir. Yaradan'ın çeşitli isimleri vardır. Allah, Rab, Yaradan, Yüce Allah, Yüce Rabbim, Güzel Mevlam gibi... Yaradan'a isimlerinden biriyle hitap edebiliriz. Dualara icabet edilir. Vehhab ismi "karşılıksız bolca veren" anlamındadır. Vehhab Allah inançsızlara kendisine inanmayana da yardım eder ve rızkını verir. Rezzak isminin "Her yaratılmışın rızkını veren" gibi bir anlamı vardır. Allah inançlıda olsa inançsızda olsa hepimizin yaradanıdır. İnançsız biri farkında olmadan yüksek imana veya gizli bir imana sahip olabilir. Bu sebepten Yüce Yaradıcı her duaya karşılık verir. Büyük dualar edebiliriz ve çok zor bir şey istedik diyelim, kabul olmadı diyebiliriz fakat farkında olmadan bize daha hayırlısını verir. Her halikarda şükredenlerden olmalıyız. Bu arada yüksek derece yani ruhsal kontrolde üst durumlara gelmek herşeyimizi her istediğimiz gibi yaşayabilmek, ruhsal kontroldür bu; hemde ruhsal kontrolde son noktadır. Her dinde olduğu her ruhsal öğretide olduğu gibi ruhsal kontrolde son nokta hepimizin amacıdır. O noktaya vardığımızda ise o noktayı yükseltebilmek önemlidir. Ruhsal kontrol herşeyimizin bilinçli ve tam istediğimiz gibi olması demektir. Duada ise istenilen şeyin tam istenildiği gibi gerçekleşmesi ise veya daha hayırlısını istemek ve o duanında tutması duada amaçtır. Yani aklımızı yükseltip istediğimiz herşeyin istediğimiz gibi gerçekleşmesi amacı. Bol bol dua okumalıyız. Dua ile Rab'tan istenir ve Rab kendisinden istenilmesinden fazlasıyla hoşlanandır. İçten gelerek dua okumalıyız.

Şimdi sizlere bir kaç yöntem daha doğrusu dua etme formu göstereceğim. Bu konular çok önemlidir. İslamda genelde Yaradan'ın ismi ile başlanır duaya... Duayı sonlandırırken genelde "AMİN" denir... "Amin" kelimesi içimizden geçtiği kadar edilir 1 defa veya 3 defa veya 7 defa genelde ben 3 defa "amin" derim. "Amin" duanın kabul edilmesine yardım eder ve duayı güçlendirir. İslam'da "Besmele" ile dualara başlanır veya içten gelerek Allah'ın ismi ile.. Siz nasıl dua ediyorsunuz bilmiyorum fakat dua formatları oluşturmayı tecrübe edebilir ve bu dua etme formatlarını kullanabilirsiniz.

Birincisi dilek kipleri (genelde ağırlıklı ruhsal güç ve yardımcılar fazla etkilidir, içinde herşey vardır), ikincisi bütün gücümüzle istemek(Besmele ve Amin ile), üçüncüsü ise yalnızca ruhumuz ile istemek...

Temiz bir dua istiyorsanız yani kendinizden şüphe ederseniz ve vesvese tarzı bir şeylerden korkuyorsanız ruhunuz ile isteyebilirsiniz. Zaten isteme yöntemlerini zaman geçtikçe anlayacak ve fazlasıyla isteme zenginliği teknik ve yöntemler içinize doğacak ve aklınıza gelecek. Neyse Duanızı okuyun ve eğerleyin... Örn; "Allah'ım 'Bismillah' diye başlayıp ruhuma baktığımda veya yalnızca ruhumdan istediğimde ve 3 adet Amin ile tamamladığımda yalnızca ve yalnızca ruhumla duamı edeyim ve bu şekilde gerçekleşsin bu dua, AMİN" gibi bir dua ile saf ruhunuz ile isteyebilirsiniz. Birde güçlendirici eklerseniz duanıza (Örn, "Allah'ım bu duam 1000 kat güçlü kabul edilsin" gibi...) mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Neyse siz mantığını anladınız. Bu sayede biraz daha dua konusunda gelişmiş olduğunuzu varsayıyorum. Özellikle örnek verdiğim anlattığım dua formatı fazlasıyla etkilidir. Tılsım gücündedir. Tılsım dua dedikleri de yaşam boyu kabul edilen dualardır. Güçlü dualardır. Siz dua etmenin üzerined bir düşünün ve içinizden geldiği gibi dua okuyun. 

Dualarımızın engelleri ise zararlı inançlarımız, atmosferdeki düşünce kalıplarının negatif olanları vb. negatif şeylerdir. İnanç geliştirebilirsiniz her duam tutuyor diye. Dua ile zararlı inançlarınızı dönüştürebilirsiniz vb. şekilde duanızı güçlendirebilirsiniz. Yani neye inanırsanız odur. Birde yüksek konsantrasyon ile çok güçlü dualar edebilirsiniz hemen gerçekleşen. Önemli olan güçlü istemek. Şimdiden konsantrasyon egzersizlerinize başlayabilirsiniz.

İyi niyet dileklerimle... Sevgi, Saygı ve Dua ile....

Cazibe Yükseltmek için

Cazibe yükseltmek için öncelikle belirli sırları paylaşacağım bu yazıda. Birinicisi Titreşimlerinizi yükseltmek içi öncelikle dua okumalısınız bol bol. Ne kadar dua o kadar fazla titreşim. Titreşimlerin belirli çeşitleri vardır nasıl beyin frekeansları farklı ise burada dikkat etmemiz gereken husus geniş dalga boylu titreşimlerimizdir. yani 2-4 saniyede titreyen titreşimler daha önemlidir. Bunun için titreşimlerim güçlensin diye dua etmek gerekir. Bunlar dışında bol bol uyumlanmak etkilidir. Titreşimlerimiz yükselince albenimizde artar. Daha fazla akıl demektir bu aynı zamanda. Bunlar dışında enerji sistemleri ile yapılan seanslar ve arındırmalar, özellikle de düzenli arındırma ve düzenli çalışmalar. Hangi konuda düzenli çalışma yaparsak titreşimlerimizi o konuda geliştiririz. Yani ilgili konuda manyetizmamız fazlasıyla yükselir. Cazibe Güçlendirici Sembol'de fazlasıyla işimize yarar. Esma zikirleri de fazlasıyla etkilidir. Ve herşeyden önemlisi arı ve saf yaşamak çok önemlidir. Duru ve berrak yaşamak. Enerji küreleri özellikle kendinize cazibe küresi hazırlamanız albeninizi geçici de olsa arttırır. Bunlar dışında size kesinlikle tavsiye edebileceğim şey meditasyon yapmanızdır. Tılsım sahibi olmanızda fazlasıyla yararlıdır. Özellikle şirinlik ve cazibe tılsımı. Bunlar dışında koşulsuz sevmek ve koşulsuz sevgi derecelerinizi yükseltmeniz etkildir. Özellikle de koşulsuz sevgi enerjileriyle çalışmanızı öneririm. Çakralarınızı aktive edin ve enerji ile şarj edin. Özellikle de size Zeus Şifa Sistemi ile manyetizma güçlendirmesi önerebilirim. Konsantrasyon gücü de fazlasıyla önemlidir. Bunlar dışında Enerji sistemleri ile cazibe çalışmaları yapabilirsiniz. Fazlasıyla etkilidirler.

Selam, Sevgi ve Dua ile...

Zikir Hazırlamak İster Misiniz?

Zikir Nasıl Hazırlanır? Bu yazımızda size bu sorunun cevabını yazacağım. Öncelikle kendinize bir isim belirleyeceksiniz. Örnek vermek gerekirse eğer saçmada olsa bir örnek yazacağım kimse kusura bakmasın isim bulma konusunda biraz zayıfım çünkü; örneğimiz, "Samtla" gibi bir isim olsun. Bu "Samtla" anlamsız ismini zikre çevireceğiz. Evet anlatmaya başlıyorum. Öncelikle bu "samtla" ismi ile biz dua, zikir vb yaptığımız duaları aktive edeceğiz. Evet; ilk önce bizim için sürekli gerekli duaları istediğimiz şekilde okuyoruz. Amin dedikten sonra zikrimizi "Samtla" ismine eşitliyeceğiz. Örnek vermek gerekirse; dua ile, "Allah'ım bu okuduğum dua her Samtla zikrimi çektiğimde samtla diye her zikrettiğimde aktive edilsin ve kabul edilsin". İlk duamız bu. Bunlar dışında tılsım okuyabilirsiniz. İmanınızın her defasında imanınıza eklenerek aktive edebilirsiniz. Dilek kipi de kullanabilirsiniz fakat dua ile daha rahat yapılır. Esma zikri çektiniz diyelim, öncesinde "samtla" zikri için zikir çekeceğim mükemmel bir şekilde kabul et diye niyet ve dua edip sonrada duanızla zikrinize ekleyebilirsiniz. Bu şekilde bol bol dua ve zikir ekleyebileceğiniz gibi, tek bir dua içinde zikir hazırlayabilirsiniz. Tek bir dua için veya fazla dua ve zikir var diyelim için en az 3 tekrar bize yeterli. Zikir şeklinde çekerseniz uzun uzun örnek vermek gerekirse 100 tekrar daha güçlü tutar. Bir şey daha belirtmek istiyorum; sıkıntıdayken fazla işe yarayan bir yöntemdir. Başka bir şey daha belirteceğim. Örnek veriyorum; cazibe için hazırladınız; örnek dua, "Allah'ım her 'samtla' diye zikrettiğimde cazibem fazla fazla yükselsin" gibi bir dua edebilirsiniz. Rızık için etkilidir. Duanızı okuyun ve zikrinizi hazırlayın. Sakince hazırlamanız bu zikri çok önemlidir. Zikrinizi hazırladıktan sonra aklınıza geldikçe ara ara  3 tekrar yapın, fazlasıyla etkilidir. Bir de size tavsiyem ruhsal yardımcı yetiştirmek içinde hazırladığınız zikirler fazla güçlüdür. İyi niyete kullanılır, sakın negatif dualar için hazırlamayın, zikir bu Allah korusun bilmeden bir hata yaparsak sonucu çok ağır olabilir. Herkesin günahı boynuna, herkesin günahı kendine. Ben sebebiyet vermek istemem, o yüzden iyiye kullanın. Dediğim gibi sonuçları kontrol edilemez olabilir sizin için. Her daim iyi niyetle. Evet sevgili takipçilerim ve okuyucularım şimdilik bu kadar benden. Her şeyin gönlünüzce gelişmesi dileğiyle. Hoşça kalın...

Hatırlatmak istiyorum bu zikri ne kadar çok yayarsanız o kadar çok sevap, derece ve iman kazanabilirsiniz. Yani sizlere fazla fazla teşekkür etmek istiyorum. Bu sayede network marketing sistemini de bir kere daha ne kadar sihirli bir sistem olduğunu gördük fakat esas önemli konu sistemin sonunu getirmek. Bu insan sayısı kıyamete kadar devam edecek bizde bir sorun yok yani. Neyse sizleri çok seviyorum, hoşça kalın...

arnavutköy_iskelesi
bottom of page